Zespół Szkół Integracyjnych w Osieku Jasielskim

WYNIKI ELIMINACJI GMINNYCH OGÓLNOPOLSKIEGO STRAŻACKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

4 maja 2026 roku, w naszej szkole, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom eliminacji gminnych ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „OSP - Strażacy w służbie drugiemu człowiekowi, nie tylko w czasie pożaru”.

W kategorii klas I-IV: I miejsce zdobyła Oliwia Wiktorska, II miejsce – Nikola Leśniak, III miejsce - Kamil Socha.

W kategorii klas V-VIII: I miejsce zajęła Emilia Wolska, II miejsce – Natalia Nadymus, III miejsce – Jakub Buczyński.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu i życzę dalszych sukcesów.

Opiekun dydaktyczny: Sylwia Toropiła

Przejdź do treści